Biz iyi tasarım ile daha iyi bir yaşam hedefliyoruz. Bunu başaracak tüm tasarımcılar için bir dünya yaratıyoruz. Tasarımcıların düşüncelerinin hayat bulduğu ev, sanat, takı, kadın, erkek, yaşam kategorilerinden birçok özgün tasarım sizin keşfetmeniz için seçilir ve tüm dünyaya gönderilir.


Hipicon
image description

Ergün Holding bünyesinde yer alan Koda Teknoloji, 2021 yılında Emir Varlık Yönetim şirketinin bilgi teknolojileri ihtiyacını karşılamak amacıyla faaliyetlerine başladı. Bugün YTÜ Yıldız Teknopark çatısı altında geliştirmekte olduğu yenilikçi teknoloji hizmetlerini müşterilerine sunan Koda Teknoloji, ülkemize katma değer sağlayacak bilgi ihtiyacını ve ileri teknoloji gereksinimlerini karşılamaya yönelik teknoloji şirketlerinden biri olma hedefiyle hizmetlerini geliştiriyor. Yenilikçi ve özgün bakış açısıyla dijital iş yapış şekillerini geliştirmek isteyen tüm şirketlere kendi bünyesinde ürettiği teknolojileri sunuyor.
Yenilikçi ve özgün bakış açısıyla dijital iş yapış şekillerini geliştirmek isteyen tüm şirketlere kendi bünyesinde ürettiği teknolojileri sunuyor.


Koda Teknoloji
image description